LS027T8FD02

| paneeli Malli | LS027T8FD02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.7 inch, 320×220 |
| paneelin tyyppi | CG-Silicon |
| LS027T8FD02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Aktiivinen alue | 59.01×33 mm |
| ääriviivat | 64.1×43.135 mm |
| Pinta | Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 200:1 (Typ.)(Transmissive) 9.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | Full color , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 35/35/30/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Signaalirajapinta | TFT Specific Analog RGB , 24 pins |
| Tulojännite | 5.0/-7.0V (Typ.)(VDD/VSS) |
LCDs-Display.com on SHARP LS027T8FD02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LS027T8FD02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS027T8FD02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS027T8FD02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS027T8FD02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LS027T8FD02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LS027T8FD02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LS027T8FD02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LS027T8FD02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LS027T8FD02"
- SHARP LS027T8FD02
- LS027T8FD02-lomake
- LS027T8FD02-kuva
- LS027T8FD02 hinta
- LS027T8FD02-jakelija

