LQ133X1TS701

| paneeli Malli | LQ133X1TS701 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ133X1TS701 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | |
| Aktiivinen alue | 270.336×202.752 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Signaalirajapinta | Single Link TMDS |
LCDs-Display.com on SHARP LQ133X1TS701: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ133X1TS701 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ133X1TS701: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ133X1TS701: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ133X1TS701-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ133X1TS701 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ133X1TS701: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ133X1TS701: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ133X1TS701-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ133X1TS701"
- SHARP LQ133X1TS701
- LQ133X1TS701-lomake
- LQ133X1TS701-kuva
- LQ133X1TS701 hinta
- LQ133X1TS701-jakelija

