LQ12S11

| paneeli Malli | LQ12S11 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ12S11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | |
| Aktiivinen alue | 246×184.5 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com on SHARP LQ12S11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ12S11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ12S11: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ12S11: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ12S11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ12S11: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ12S11: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ12S11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ12S11"
- SHARP LQ12S11
- LQ12S11-lomake
- LQ12S11-kuva
- LQ12S11 hinta
- LQ12S11-jakelija

