LQ121S1LG64

| paneeli Malli | LQ121S1LG64 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ121S1LG64 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 246×184.5 mm |
| ääriviivat | 276×209×15 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (7H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SHARP LQ121S1LG64: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ121S1LG64 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ121S1LG64: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ121S1LG64: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ121S1LG64-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121S1LG64 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ121S1LG64: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ121S1LG64: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ121S1LG64-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ121S1LG64"
- SHARP LQ121S1LG64
- LQ121S1LG64-lomake
- LQ121S1LG64-kuva
- LQ121S1LG64 hinta
- LQ121S1LG64-jakelija

