LQ104V1DG92

| paneeli Malli | LQ104V1DG92 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG92 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 246.5×179.4 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on SHARP LQ104V1DG92: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ104V1DG92 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ104V1DG92: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ104V1DG92: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ104V1DG92-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG92 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ104V1DG92: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ104V1DG92: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ104V1DG92-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ104V1DG92"
- SHARP LQ104V1DG92
- LQ104V1DG92-lomake
- LQ104V1DG92-kuva
- LQ104V1DG92 hinta
- LQ104V1DG92-jakelija

