LQ070Y3LG02

| paneeli Malli | LQ070Y3LG02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ070Y3LG02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 152.4×91.4 mm |
| ääriviivat | 170.8×112×12 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 40 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on SHARP LQ070Y3LG02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ070Y3LG02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ070Y3LG02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ070Y3LG02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ070Y3LG02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070Y3LG02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ070Y3LG02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ070Y3LG02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ070Y3LG02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ070Y3LG02"
- SHARP LQ070Y3LG02
- LQ070Y3LG02-lomake
- LQ070Y3LG02-kuva
- LQ070Y3LG02 hinta
- LQ070Y3LG02-jakelija

