Yleiskatsaus
määrittely
LQ043T1DG19

LQ043T1DG19 Perustiedot
| paneeli Malli | LQ043T1DG19 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T1DG19 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -25 ~ 70 °C |
LQ043T1DG19 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselitiheys | 128 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Paino | 51g |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Outline Depth | 4.2 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
LQ043T1DG19 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 360 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/55/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.310; Wy:0.340 |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LQ043T1DG19 Elektroniikka Ominaisuus
| Kokonaisenergiankulutus | 0.629W (Typ.) |
|---|
LQ043T1DG19 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lamppu vaihdettavissa | No |
| Lampun jännite | 28.8V (Typ.) |
| Lamp Current | 20mA (Typ.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 0.576W (Typ.) |
LQ043T1DG19 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 16.1mA (Typ.) |
| Paneelin virrankulutus | 53.13mW (Typ.) |
