LQ031B5DG01

| paneeli Malli | LQ031B5DG01 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.1 inch, 270×96 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ031B5DG01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 73.7×26.2 mm |
| ääriviivat | 85.4×38.8 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | CMOS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on SHARP LQ031B5DG01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LQ031B5DG01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ031B5DG01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ031B5DG01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ031B5DG01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ031B5DG01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LQ031B5DG01: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LQ031B5DG01: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LQ031B5DG01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LQ031B5DG01"
- SHARP LQ031B5DG01
- LQ031B5DG01-lomake
- LQ031B5DG01-kuva
- LQ031B5DG01 hinta
- LQ031B5DG01-jakelija

