Yleiskatsaus
määrittely
LQ030B7DD15H

LQ030B7DD15H Perustiedot
| paneeli Malli | LQ030B7DD15H |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×320 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LQ030B7DD15H Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Alias | - |
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
LQ030B7DD15H Mekaaniset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320(RGB)×320 |
| Pisteytys (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 1:1 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | - |
| hoito | Hard coating |
LQ030B7DD15H optiset ominaisuudet
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320(RGB)×320 |
| Pisteytys (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 1:1 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | - |
| hoito | Hard coating |
| Luminanssi (cd / m) | - |
| kontrastisuhde | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Paras näkymä | - |
| Vastaus (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| transmissiviteetti | - |
| 3D-tyyppi | - |
| heijastuskyky | 4/6% (Min./Typ.) |
LQ030B7DD15H signaali liitäntä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320(RGB)×320 |
| Pisteytys (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 1:1 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | - |
| hoito | Hard coating |
| Luminanssi (cd / m) | - |
| kontrastisuhde | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Paras näkymä | - |
| Vastaus (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| transmissiviteetti | - |
| 3D-tyyppi | - |
| heijastuskyky | 4/6% (Min./Typ.) |
| Jännitteensyöttö | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
| Nykyinen tarjonta | 4.0/1.8/0.05/-0.05 (Typ.)(ISHA/ISHD/IDD/IEE) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | - |
| Piki | Pins |
| Määrä | Pin Configuration |
LQ030B7DD15H taustavalaistusjärjestelmä
| Alias | - |
|---|---|
| Tallennuslämpötila. | -20 ~ 70 °C |
| Käyttölämpötila | -10 ~ 60 °C |
| värähtely | - |
| päätöslauselma | 320(RGB)×320 |
| Pisteytys (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktiivinen alue (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| Muoto tyyli | - |
| Kuvasuhde | 1:1 (H:V) |
| Suuntautuminen | Landscape type |
| Paino | - |
| hoito | Hard coating |
| Luminanssi (cd / m) | - |
| kontrastisuhde | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Katselukulma | - |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transflective |
| Paras näkymä | - |
| Vastaus (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Valkoinen koordinaatti | - |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Ulkona näkyvyys | Sunlight Readable |
| transmissiviteetti | - |
| 3D-tyyppi | - |
| heijastuskyky | 4/6% (Min./Typ.) |
| Jännitteensyöttö | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
| Nykyinen tarjonta | 4.0/1.8/0.05/-0.05 (Typ.)(ISHA/ISHD/IDD/IEE) |
| Logiikkajännite | - |
| asento | Edge light type |
| Piki | Pins |
| Määrä | - |
| Korvaus | - |
| Muoto | - |
| Elinikä | - |
