LPM104GNX1 R1

| paneeli Malli | LPM104GNX1 R1 |
|---|---|
| paneeli Brand | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LPM104GNX1 R1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 211.2×158.4 mm |
| ääriviivat | 236×176.9×6 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 8-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on IVO LPM104GNX1 R1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
IVO LPM104GNX1 R1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
IVO LPM104GNX1 R1: n pdf-lomakkeessa tai IVO LPM104GNX1 R1: n tai muiden IVO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous IVO LPM104GNX1 R1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
IVO LPM104GNX1 R1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
IVO LPM104GNX1 R1: n pdf-lomakkeessa tai IVO LPM104GNX1 R1: n tai muiden IVO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous IVO LPM104GNX1 R1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LPM104GNX1 R1"
- IVO LPM104GNX1 R1
- LPM104GNX1 R1-lomake
- LPM104GNX1 R1-kuva
- LPM104GNX1 R1 hinta
- LPM104GNX1 R1-jakelija

