LP171WP5

| paneeli Malli | LP171WP5 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP5 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | Transmissive |
| Aktiivinen alue | 367.2×229.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 2 pcs CCFL |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on LG.Philips LCD LP171WP5: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG.Philips LCD LP171WP5 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LP171WP5: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LP171WP5: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LP171WP5-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP171WP5 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LP171WP5: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LP171WP5: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LP171WP5-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LP171WP5"
- LG.Philips LCD LP171WP5
- LP171WP5-lomake
- LP171WP5-kuva
- LP171WP5 hinta
- LP171WP5-jakelija

