Yleiskatsaus
määrittely
LP156WH4-TLP4

LP156WH4-TLP4 Perustiedot
| paneeli Malli | LP156WH4-TLP4 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH4-TLP4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Malli Alias | LP156WH4 (TL)(P4) |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
LP156WH4-TLP4 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 100 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.5 (Max.) mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LP156WH4-TLP4 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LP156WH4-TLP4 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LP156WH4-TLP4 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
LP156WH4-TLP4 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Liitännätyyppi | Connector |
