LP154WP1-TLD1

| paneeli Malli | LP154WP1-TLD1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LP154WP1-TLD1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.344×207.09 mm |
| ääriviivat | 344×230.5×6.4 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LP154WP1-TLD1"
- LG.Philips LCD LP154WP1-TLD1
- LP154WP1-TLD1-lomake
- LP154WP1-TLD1-kuva
- LP154WP1-TLD1 hinta
- LP154WP1-TLD1-jakelija

