LMS480KC03
| paneeli Malli | LMS480KC03 |
|---|---|
| paneeli Brand | SAMSUNG SMD |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.8 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| LMS480KC03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | PVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 104.4×62.64 mm |
| ääriviivat | 112×75 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S2P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/3.3/5.5/-5.5V (Typ.)(VCC/VCCIO/VDDP/VDDN) |
LCDs-Display.com on SAMSUNG SMD LMS480KC03: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SAMSUNG SMD LMS480KC03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG SMD LMS480KC03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG SMD LMS480KC03: n tai muiden SAMSUNG SMD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG SMD LMS480KC03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG SMD LMS480KC03 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SAMSUNG SMD LMS480KC03: n pdf-lomakkeessa tai SAMSUNG SMD LMS480KC03: n tai muiden SAMSUNG SMD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SAMSUNG SMD LMS480KC03-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LMS480KC03"
- SAMSUNG SMD LMS480KC03
- LMS480KC03-lomake
- LMS480KC03-kuva
- LMS480KC03 hinta
- LMS480KC03-jakelija

