LM32K10

| paneeli Malli | LM32K10 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LM32K10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive) |
| Aktiivinen alue | 95.98×71.98 mm |
| ääriviivat | 148×96 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10 : 1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 100/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SHARP LM32K10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LM32K10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LM32K10: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LM32K10: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LM32K10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LM32K10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LM32K10: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LM32K10: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LM32K10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LM32K10"
- SHARP LM32K10
- LM32K10-lomake
- LM32K10-kuva
- LM32K10 hinta
- LM32K10-jakelija
