LM181E06-B4

| paneeli Malli | LM181E06-B4 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.1 inch, 1280×1024 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LM181E06-B4 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 359.04×287.232 mm |
| ääriviivat | 389×317.2 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 350:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG.Philips LCD LM181E06-B4: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG.Philips LCD LM181E06-B4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LM181E06-B4: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LM181E06-B4: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LM181E06-B4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LM181E06-B4 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG.Philips LCD LM181E06-B4: n pdf-lomakkeessa tai LG.Philips LCD LM181E06-B4: n tai muiden LG.Philips LCD-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG.Philips LCD LM181E06-B4-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LM181E06-B4"
- LG.Philips LCD LM181E06-B4
- LM181E06-B4-lomake
- LM181E06-B4-kuva
- LM181E06-B4 hinta
- LM181E06-B4-jakelija

