LM046QB1S02

| paneeli Malli | LM046QB1S02 |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.6 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| LM046QB1S02 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktiivinen alue | 94.39×70.79 mm |
| ääriviivat | 134×100 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 4:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 180/270 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 35/25/30/25 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on SHARP LM046QB1S02: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LM046QB1S02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LM046QB1S02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LM046QB1S02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LM046QB1S02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LM046QB1S02 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LM046QB1S02: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LM046QB1S02: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LM046QB1S02-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LM046QB1S02"
- SHARP LM046QB1S02
- LM046QB1S02-lomake
- LM046QB1S02-kuva
- LM046QB1S02 hinta
- LM046QB1S02-jakelija

