LK315T3LA5Z

| paneeli Malli | LK315T3LA5Z |
|---|---|
| paneeli Brand | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LK315T3LA5Z Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
| Järjestely | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 697.685 × 392.256 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 760 × 450 × 50 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | 703.8 × 398.4 (H×V) |
| hoito | Antiglare, Hard coating (2H) |
| luminanssi | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 2000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Vastaus | 7 (Typ.)(G to G) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Värisyvyys | 16.7M 73% (CIE1931) |
| taustavalo | 10 pcs CCFL , 60K hours , With Inverter |
| Massa | 5.00Kgs (Typ.) |
| Virkistystaajuus | - |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 30 pins |
| Jännitteensyöttö | 12.0V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -25 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on SHARP LK315T3LA5Z: n erikoisjäätelöiden jakelija.
SHARP LK315T3LA5Z ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LK315T3LA5Z: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LK315T3LA5Z: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LK315T3LA5Z-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
SHARP LK315T3LA5Z ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
SHARP LK315T3LA5Z: n pdf-lomakkeessa tai SHARP LK315T3LA5Z: n tai muiden SHARP-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous SHARP LK315T3LA5Z-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LK315T3LA5Z"
- SHARP LK315T3LA5Z
- LK315T3LA5Z-lomake
- LK315T3LA5Z-kuva
- LK315T3LA5Z hinta
- LK315T3LA5Z-jakelija

