LC650EQF-PHF1

| paneeli Malli | LC650EQF-PHF1 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC650EQF-PHF1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 1428.48×803.52 mm |
| ääriviivat | 1443.9×827.3×28.9 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| kontrastisuhde | 1400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | V-by-One 16 lane , 97 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on LG Display LC650EQF-PHF1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LC650EQF-PHF1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC650EQF-PHF1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC650EQF-PHF1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC650EQF-PHF1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LC650EQF-PHF1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC650EQF-PHF1: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC650EQF-PHF1: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC650EQF-PHF1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC650EQF-PHF1"
- LG Display LC650EQF-PHF1
- LC650EQF-PHF1-lomake
- LC650EQF-PHF1-kuva
- LC650EQF-PHF1 hinta
- LC650EQF-PHF1-jakelija
