LC550EGY-SMM3

| paneeli Malli | LC550EGY-SMM3 |
|---|---|
| paneeli Brand | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC550EGY-SMM3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pikselimäärä | 3840(3)×2160 (UHD) |
| Järjestely | RGBW Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Ääriviivat (mm) | 1221.4 × 694.8 × 1.2 (H×V×D) |
| Kehyksen pinta-ala (mm) | - |
| hoito | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| luminanssi | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Vastaus | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Hyvä näkymä osoitteessa | Symmetry |
| Työtila | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Lasipaksuus | - |
| transmissiviteetti | 8.16% (Typ.)(with Polarizer) |
| Värisyvyys | 1.07B 68% (CIE1931) |
| taustavalo | No B/L |
| Virkistystaajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Signaalin tyyppi | V-by-One 8 lane , Connector , 51 pins |
| Jännitteensyöttö | 12.0V (Typ.) |
| Max. Arvioinnit | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com on LG Display LC550EGY-SMM3: n erikoisjäätelöiden jakelija.
LG Display LC550EGY-SMM3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EGY-SMM3: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EGY-SMM3: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EGY-SMM3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EGY-SMM3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
LG Display LC550EGY-SMM3: n pdf-lomakkeessa tai LG Display LC550EGY-SMM3: n tai muiden LG Display-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous LG Display LC550EGY-SMM3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "LC550EGY-SMM3"
- LG Display LC550EGY-SMM3
- LC550EGY-SMM3-lomake
- LC550EGY-SMM3-kuva
- LC550EGY-SMM3 hinta
- LC550EGY-SMM3-jakelija

