Yleiskatsaus
määrittely
LC390TA1A

LC390TA1A Perustiedot
| paneeli Malli | LC390TA1A |
|---|---|
| paneeli Brand | PANDA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 40 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| Paino | 1.68±0.1Kgs |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.34 (Typ.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
LC390TA1A optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| transmissiviteetti | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
LC390TA1A Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
LC390TA1A taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
LC390TA1A signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 350/600mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
