Yleiskatsaus
määrittely
KL6448USTS-FW

KL6448USTS-FW Perustiedot
| paneeli Malli | KL6448USTS-FW |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,6.9 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| KL6448USTS-FW Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 40 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
KL6448USTS-FW Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 640×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 115 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.22×0.22 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.22×0.22 mm (H×V) |
| Paino | 250g (Typ.) |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| Aktiivinen alue | 140.78×105.58 mm (H×V) |
| Bezel Area | 144.5×109.5 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 196×134.5 mm (H×V) |
| Outline Depth | 6.0±0.5 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
KL6448USTS-FW optiset ominaisuudet
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 60 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 8 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Monochrome () |
| Vasteaika | 180/220 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 30/30/20/30 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
KL6448USTS-FW Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 75Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Ajotapa | Duty: 1/240 |
KL6448USTS-FW taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | CCFL |
| Lampun määrä | 1 pcs |
| Lampun käyttöikä | 10K(Typ.) (Hours) |
| Lampun jännite | 350V (Typ.) |
| Lamp Current | 5.0mA (Typ.) |
| Lampun käyttötaajuus | 25/45KHz (Min./Max.) |
| Valaisimet Virrankulutus | 1.8W (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Lamppuohjain | Optional |
KL6448USTS-FW signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel Data (4-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 5.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 1.0mA (Typ.) |
| Paneelin virrankulutus | 269mW (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | molex - 53261-1510, Pitch:1.25 mm, Pin:15 pins |
