KG057QVLFC-G00

| paneeli Malli | KG057QVLFC-G00 |
|---|---|
| paneeli Brand | Kyocera |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| KG057QVLFC-G00 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktiivinen alue | 115.18×86.38 mm |
| ääriviivat | 144×104.4×9.2 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 10:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 380/120 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 75Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com on Kyocera KG057QVLFC-G00: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Kyocera KG057QVLFC-G00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera KG057QVLFC-G00: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera KG057QVLFC-G00: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera KG057QVLFC-G00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Kyocera KG057QVLFC-G00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Kyocera KG057QVLFC-G00: n pdf-lomakkeessa tai Kyocera KG057QVLFC-G00: n tai muiden Kyocera-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Kyocera KG057QVLFC-G00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "KG057QVLFC-G00"
- Kyocera KG057QVLFC-G00
- KG057QVLFC-G00-lomake
- KG057QVLFC-G00-kuva
- KG057QVLFC-G00 hinta
- KG057QVLFC-G00-jakelija

