HV430QUB-H11

| paneeli Malli | HV430QUB-H11 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 3840×2160 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HV430QUB-H11 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Pixel Format | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Aktiivinen alue | 941.184(H)×529.416(V) mm |
| Outline Dim. | 953(H)×543(V) ×1.34(D) mm |
| Bezel Area | - |
| hoito | Antiglare (Haze 1%) |
| luminanssi | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Katso suunta | Symmetry |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Käyttötapa | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Levyn paksuus | 0.50+0.50 mm |
| läpäisykyky | 5.95% (Typ.)(with Polarizer) |
| Tuki väri | 1.07B 72% (CIE1931) |
| Valonlähde | No B/L |
| Ruudunpäivitysnopeus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Liitännätyyppi | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Virtalähde | 12.0V (Typ.) |
| ympäristö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com on BOE HV430QUB-H11: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE HV430QUB-H11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE HV430QUB-H11: n pdf-lomakkeessa tai BOE HV430QUB-H11: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE HV430QUB-H11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE HV430QUB-H11 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE HV430QUB-H11: n pdf-lomakkeessa tai BOE HV430QUB-H11: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE HV430QUB-H11-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HV430QUB-H11"
- BOE HV430QUB-H11
- HV430QUB-H11-lomake
- HV430QUB-H11-kuva
- HV430QUB-H11 hinta
- HV430QUB-H11-jakelija

