Yleiskatsaus
määrittely
HV430FHB-N4A

HV430FHB-N4A Perustiedot
| paneeli Malli | HV430FHB-N4A |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,43 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HV430FHB-N4A Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -20 ~ 60 °C |
HV430FHB-N4A Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 51 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.16335×0.49005 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.49005×0.49005 mm (H×V) |
| Paino | 1.51Kgs (Typ.) |
| Pinta | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 940.896×529.254 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 940.869×541.75 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.4 (Typ.) mm |
| Kosketusnäyttö | Without |
HV430FHB-N4A optiset ominaisuudet
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 5.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
HV430FHB-N4A Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
HV430FHB-N4A taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
HV430FHB-N4A signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (2 ch, 8-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 12.0V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 500/950mA (Typ./Max.) |
| Paneelin virrankulutus | 6/11.4W (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | UJU - PF050-O51B-C20-C, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
