HT133WXB-100

| paneeli Malli | HT133WXB-100 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HT133WXB-100 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 293.42×164.97 mm |
| Muoto tyyli | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com on BOE HT133WXB-100: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE HT133WXB-100 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE HT133WXB-100: n pdf-lomakkeessa tai BOE HT133WXB-100: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE HT133WXB-100-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE HT133WXB-100 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE HT133WXB-100: n pdf-lomakkeessa tai BOE HT133WXB-100: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE HT133WXB-100-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HT133WXB-100"
- BOE HT133WXB-100
- HT133WXB-100-lomake
- HT133WXB-100-kuva
- HT133WXB-100 hinta
- HT133WXB-100-jakelija

