HT121X02-100

| paneeli Malli | HT121X02-100 |
|---|---|
| paneeli Brand | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HT121X02-100 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 245.76×184.32 mm |
| ääriviivat | 256.8×198.2×3 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 250:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Vasteaika | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 10S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HYDIS HT121X02-100: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HYDIS HT121X02-100 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HYDIS HT121X02-100: n pdf-lomakkeessa tai HYDIS HT121X02-100: n tai muiden HYDIS-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HYDIS HT121X02-100-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HYDIS HT121X02-100 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HYDIS HT121X02-100: n pdf-lomakkeessa tai HYDIS HT121X02-100: n tai muiden HYDIS-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HYDIS HT121X02-100-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HT121X02-100"
- HYDIS HT121X02-100
- HT121X02-100-lomake
- HT121X02-100-kuva
- HT121X02-100 hinta
- HT121X02-100-jakelija

