HSD100PXTN-A10

| paneeli Malli | HSD100PXTN-A10 |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD100PXTN-A10 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 202.752×152.064 mm |
| ääriviivat | 215.62×166.74×4.7 mm |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 600:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Vasteaika | 3/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on HannStar HSD100PXTN-A10: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD100PXTN-A10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD100PXTN-A10: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD100PXTN-A10: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD100PXTN-A10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD100PXTN-A10 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD100PXTN-A10: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD100PXTN-A10: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD100PXTN-A10-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD100PXTN-A10"
- HannStar HSD100PXTN-A10
- HSD100PXTN-A10-lomake
- HSD100PXTN-A10-kuva
- HSD100PXTN-A10 hinta
- HSD100PXTN-A10-jakelija

