HSD040B8W1-A00

| paneeli Malli | HSD040B8W1-A00 |
|---|---|
| paneeli Brand | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| HSD040B8W1-A00 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| päätöslauselma | 480(RGB)×800 , WVGA |
| Pixel Format | RGB Vertical Stripe |
| Näyttöalue | 51.84(W)×86.4(H) mm |
| Kehyksen avaaminen | - |
| Outline-koko | 55.44(W)×93.9(H) ×0.8(D) mm |
| Pinta | Without Polarizer |
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Katselukulma | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Paras näkymä | 12 o'clock |
| Vasteaika | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Lasin syvyys | 0.40+0.40 mm |
| transmissiviteetti | 4.29% (Typ.)(with Polarizer) |
| Näytön värit | 16.7M 62% (CIE1931) |
| Lampun tyyppi | No B/L |
| Taajuus | 60Hz |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Driver IC | COG Suggest HX8369-A |
| Paneelin paino | - |
| ympäristö | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on HannStar HSD040B8W1-A00: n erikoisjäätelöiden jakelija.
HannStar HSD040B8W1-A00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD040B8W1-A00: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD040B8W1-A00: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD040B8W1-A00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD040B8W1-A00 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
HannStar HSD040B8W1-A00: n pdf-lomakkeessa tai HannStar HSD040B8W1-A00: n tai muiden HannStar-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous HannStar HSD040B8W1-A00-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "HSD040B8W1-A00"
- HannStar HSD040B8W1-A00
- HSD040B8W1-A00-lomake
- HSD040B8W1-A00-kuva
- HSD040B8W1-A00 hinta
- HSD040B8W1-A00-jakelija

