G150XTN06.6

| paneeli Malli | G150XTN06.6 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| G150XTN06.6 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.128×228.096 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) , CIE1931 60% |
| Vasteaika | 5.7/2.3 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/70/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AUO G150XTN06.6: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO G150XTN06.6 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO G150XTN06.6: n pdf-lomakkeessa tai AUO G150XTN06.6: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO G150XTN06.6-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO G150XTN06.6 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO G150XTN06.6: n pdf-lomakkeessa tai AUO G150XTN06.6: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO G150XTN06.6-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "G150XTN06.6"
- AUO G150XTN06.6
- G150XTN06.6-lomake
- G150XTN06.6-kuva
- G150XTN06.6 hinta
- G150XTN06.6-jakelija

