Yleiskatsaus
määrittely
FG050722DUSWMG07

FG050722DUSWMG07 Perustiedot
| paneeli Malli | FG050722DUSWMG07 |
|---|---|
| paneeli Brand | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DUSWMG07 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
FG050722DUSWMG07 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 141 PPI |
| Kuvasuhde | 4:3 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Paino | 132g (Typ.) |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 127×98.43 mm (H×V) |
| Outline Depth | 9.46±0.5 mm |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
FG050722DUSWMG07 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 500 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 51% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.314; Wy:0.345 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
FG050722DUSWMG07 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
FG050722DUSWMG07 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 30K(Typ.) (Hours) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | 333/400mA (Typ./Max.) |
FG050722DUSWMG07 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 123/150mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | HRS - DF14A-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
