Yleiskatsaus
määrittely
ET0500G0DH6

ET0500G0DH6 Perustiedot
| paneeli Malli | ET0500G0DH6 |
|---|---|
| paneeli Brand | EDT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| ET0500G0DH6 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
ET0500G0DH6 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 186 PPI |
| Kuvasuhde | 15:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 109×65.8 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 118.5×77.6 mm (H×V) |
| Kosketusnäyttö | Embeded (4-wire Resistive) |
ET0500G0DH6 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 69/69/62/72 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.311; Wy:0.334 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
ET0500G0DH6 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 7S2P |
| Lampun muoto | Array |
| Lampun käyttöikä | 40K(Typ.) (Hours) |
| Lampun jännite | 23.1V (Typ.) |
| Lamp Current | 40mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
ET0500G0DH6 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Paneelin syöttöarvo | 120/500mA (Typ.)(IDD/ICC) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Signaalirajapinta | OMRON - XF2M-4015-1A, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
