ET035WV01-S
| paneeli Malli | ET035WV01-S |
|---|---|
| paneeli Brand | Eurotech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| ET035WV01-S Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Sarja | ET035WV01 |
| Avainsanat | 3.5 inch, 480*800, 49pins, 400nits, RGB interface, TFT module |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Sunlight Readable LCD, IPS LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 480×800 |
| Kuvasuhde | 3:5 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 45.36 (W) × 75.6 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 51.16 (W) × 87.47 (H) mm |
| Max. Syvyys | 1.76 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 400 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 262K |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | TTL |
| Liitännät | 49 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on Eurotech ET035WV01-S: n erikoisjäätelöiden jakelija.
Eurotech ET035WV01-S ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Eurotech ET035WV01-S: n pdf-lomakkeessa tai Eurotech ET035WV01-S: n tai muiden Eurotech-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Eurotech ET035WV01-S-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET035WV01-S ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
Eurotech ET035WV01-S: n pdf-lomakkeessa tai Eurotech ET035WV01-S: n tai muiden Eurotech-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous Eurotech ET035WV01-S-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "ET035WV01-S"
- Eurotech ET035WV01-S
- ET035WV01-S-lomake
- ET035WV01-S-kuva
- ET035WV01-S hinta
- ET035WV01-S-jakelija
