EK070TH92
| paneeli Malli | EK070TH92 |
|---|---|
| paneeli Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| EK070TH92 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 154.08×85.92 mm |
| ääriviivat | 164.9×100 mm |
| Pinta | Antiglare |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S5P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/9.6V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com on No Brand EK070TH92: n erikoisjäätelöiden jakelija.
No Brand EK070TH92 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
No Brand EK070TH92: n pdf-lomakkeessa tai No Brand EK070TH92: n tai muiden No Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous No Brand EK070TH92-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
No Brand EK070TH92 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
No Brand EK070TH92: n pdf-lomakkeessa tai No Brand EK070TH92: n tai muiden No Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous No Brand EK070TH92-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "EK070TH92"
- No Brand EK070TH92
- EK070TH92-lomake
- EK070TH92-kuva
- EK070TH92 hinta
- EK070TH92-jakelija

