DV185WHM-NM0

| paneeli Malli | DV185WHM-NM0 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,18.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DV185WHM-NM0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 409.8×230.4 mm |
| ääriviivat | 430.4×254.6×11.4 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 75% |
| Vasteaika | 14 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 6S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on BOE DV185WHM-NM0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE DV185WHM-NM0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE DV185WHM-NM0: n pdf-lomakkeessa tai BOE DV185WHM-NM0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE DV185WHM-NM0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE DV185WHM-NM0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE DV185WHM-NM0: n pdf-lomakkeessa tai BOE DV185WHM-NM0: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE DV185WHM-NM0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DV185WHM-NM0"
- BOE DV185WHM-NM0
- DV185WHM-NM0-lomake
- DV185WHM-NM0-kuva
- DV185WHM-NM0 hinta
- DV185WHM-NM0-jakelija

