DMF-50773NF-FW
| paneeli Malli | DMF-50773NF-FW |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.4 inch, 240×128 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| DMF-50773NF-FW Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 119.97×63.97 mm |
| ääriviivat | 170×105 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 250/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | 8-bit parallel , 20 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on OPTREX DMF-50773NF-FW: n erikoisjäätelöiden jakelija.
OPTREX DMF-50773NF-FW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX DMF-50773NF-FW: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX DMF-50773NF-FW: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX DMF-50773NF-FW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMF-50773NF-FW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX DMF-50773NF-FW: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX DMF-50773NF-FW: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX DMF-50773NF-FW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DMF-50773NF-FW"
- OPTREX DMF-50773NF-FW
- DMF-50773NF-FW-lomake
- DMF-50773NF-FW-kuva
- DMF-50773NF-FW hinta
- DMF-50773NF-FW-jakelija
