DMF-50036ZNFU-FW
| paneeli Malli | DMF-50036ZNFU-FW |
|---|---|
| paneeli Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.6 inch, 640×200 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| DMF-50036ZNFU-FW Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 223.97×97.97 mm |
| ääriviivat | 270×142 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 10:1 (Typ.) |
| Näytön värit | Monochrome |
| Vasteaika | 90/370 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 50/43/33/36 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 70Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Tulojännite | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on OPTREX DMF-50036ZNFU-FW: n erikoisjäätelöiden jakelija.
OPTREX DMF-50036ZNFU-FW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX DMF-50036ZNFU-FW: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX DMF-50036ZNFU-FW: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
OPTREX DMF-50036ZNFU-FW ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
OPTREX DMF-50036ZNFU-FW: n pdf-lomakkeessa tai OPTREX DMF-50036ZNFU-FW: n tai muiden OPTREX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DMF-50036ZNFU-FW"
- OPTREX DMF-50036ZNFU-FW
- DMF-50036ZNFU-FW-lomake
- DMF-50036ZNFU-FW-kuva
- DMF-50036ZNFU-FW hinta
- DMF-50036ZNFU-FW-jakelija

