DL20810880100001
| paneeli Malli | DL20810880100001 |
|---|---|
| paneeli Brand | DL |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1920×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| DL20810880100001 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Avainsanat | 8.8inch, 480*1920, 600nits, 40pin MIPI I/F, IPS |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Bar Shape LCD, IPS LCD |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 1920×480 |
| Kuvasuhde | >3:1 (W:H) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 54.72 (W) × 218.88 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 64.3 (W) × 231.3 (H) mm |
| Max. Syvyys | 4.8 mm |
| LC-perhe | IPS Family |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Kirkkaus | 600 (Typ.) |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| Värien määrä | 16.7M |
| Taustavalon tyyppi | WLED |
| Liitännätyyppi | MIPI |
| Liitännät | 40 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on DL DL20810880100001: n erikoisjäätelöiden jakelija.
DL DL20810880100001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DL DL20810880100001: n pdf-lomakkeessa tai DL DL20810880100001: n tai muiden DL-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DL DL20810880100001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
DL DL20810880100001 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
DL DL20810880100001: n pdf-lomakkeessa tai DL DL20810880100001: n tai muiden DL-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous DL DL20810880100001-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "DL20810880100001"
- DL DL20810880100001
- DL20810880100001-lomake
- DL20810880100001-kuva
- DL20810880100001 hinta
- DL20810880100001-jakelija
