CT022TN04 V.1

| paneeli Malli | CT022TN04 V.1 |
|---|---|
| paneeli Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.1 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 33.48×44.64 mm |
| ääriviivat | 38.84×58 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 200:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | |
| Lampun tyyppi | 1S4P WLED |
| Signaalirajapinta | CPU/RGB |
LCDs-Display.com on INNOLUX CT022TN04 V.1: n erikoisjäätelöiden jakelija.
INNOLUX CT022TN04 V.1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX CT022TN04 V.1: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX CT022TN04 V.1: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX CT022TN04 V.1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.1 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX CT022TN04 V.1: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX CT022TN04 V.1: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX CT022TN04 V.1-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CT022TN04 V.1"
- INNOLUX CT022TN04 V.1
- CT022TN04 V.1-lomake
- CT022TN04 V.1-kuva
- CT022TN04 V.1 hinta
- CT022TN04 V.1-jakelija

