CNK12232-11001C
| paneeli Malli | CNK12232-11001C |
|---|---|
| paneeli Brand | White Brand |
| Descrition | STN-LCD ,2.0 inch, 122×32 |
| paneelin tyyppi | STN-LCD |
| CNK12232-11001C Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Järjestelmän luokka | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Sarja | CNK12232-11001 |
| Avainsanat | 122*32 Graphic lcd module display, 32pins CPU |
| Tuoteryhmä | Graphic LCD Display |
| Tuotteen tunnisteet | STN LCD Graphic Module |
| Paneelin koostumus | LCM |
| päätöslauselma | 122×32 |
| Muotoseikka | Flat Rectangle |
| Aktiivinen alue | 48.76 (W) × 14.36 (H) mm (A.A) |
| Katselualue | 54.8 (W) × 20 (H) mm (V.A) |
| Outline Dimension | 65.4 (W) × 30.5 (H) mm |
| Max. Syvyys | 5 mm |
| Polarisaatiokalvo | Transmissive |
| Väritila | Yellow/Green (Positive) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Värien määrä | Monochrome |
| Ajotavara | 1/32 |
| ohjain | ST7567 |
| Liimaustyyppi | COG |
| Taustavalon tyyppi | YG-LED |
| Liitännätyyppi | CPU |
| Liitännät | 32 Pins |
| Kosketusnäyttö | Without |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Tallennuslämpötila. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com on White Brand CNK12232-11001C: n erikoisjäätelöiden jakelija.
White Brand CNK12232-11001C ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand CNK12232-11001C: n pdf-lomakkeessa tai White Brand CNK12232-11001C: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand CNK12232-11001C-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12232-11001C ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
White Brand CNK12232-11001C: n pdf-lomakkeessa tai White Brand CNK12232-11001C: n tai muiden White Brand-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous White Brand CNK12232-11001C-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CNK12232-11001C"
- White Brand CNK12232-11001C
- CNK12232-11001C-lomake
- CNK12232-11001C-kuva
- CNK12232-11001C hinta
- CNK12232-11001C-jakelija
