Yleiskatsaus
määrittely
CMF2P0262-E
CMF2P0262-E Perustiedot
| paneeli Malli | CMF2P0262-E |
|---|---|
| paneeli Brand | TRULY |
| Descrition | FSTN-LCD ,2.5 inch, 128×64 |
| paneelin tyyppi | FSTN-LCD |
| CMF2P0262-E Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
CMF2P0262-E Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 128×64 |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | Rectangle |
| Pikselitiheys | 56 PPI |
| Kuvasuhde | 2:1 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.15×0.450 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.450×0.450 mm (H×V) |
| Aktiivinen alue | 57.54×28.77 mm (H×V) |
| Bezel Area | 61.0×31.4 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 67.15×48.15 mm (H×V) |
| Outline Depth | 5.0 (Max.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
CMF2P0262-E optiset ominaisuudet
| Näyttötila | STN, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 85 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 6 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | Monochrome () |
| Vasteaika | 418 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 52/51/41/52 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 6 o'clock |
| Valkoinen vaihtelu | 1.35/1.50 (Typ./Max.)(5 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
CMF2P0262-E Elektroniikka Ominaisuus
| Kokonaisenergiankulutus | 142mW |
|---|---|
| Driver IC | Built-in NT7538 |
CMF2P0262-E taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun määrä | 1S3P |
| Lampun muoto | Parallel |
| Lampun jännite | 3.1V (Typ.) |
| Lamp Current | 45mA (Typ.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | No |
CMF2P0262-E signaali liitäntä
| Signaaliluokka | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 0.758/1.89mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
