Yleiskatsaus
määrittely
CLAN070NQ06

CLAN070NQ06 Perustiedot
| paneeli Malli | CLAN070NQ06 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAN070NQ06 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
CLAN070NQ06 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1024(RGB)×600 (WSVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 170 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0502×0.1432 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1506×0.1432 mm (H×V) |
| Pinta | Antiglare |
| Aktiivinen alue | 154.21×85.92 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 162.5×95.7 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.43/1.58 (Typ./Max.) mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
CLAN070NQ06 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | Symmetry |
| transmissiviteetti | 4.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
CLAN070NQ06 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|
CLAN070NQ06 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
CLAN070NQ06 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | MIPI |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 1.8//9.6/18/-6.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
