Yleiskatsaus
määrittely
CLAG027GG06 BX

CLAG027GG06 BX Perustiedot
| paneeli Malli | CLAG027GG06 BX |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.7 inch, 320×240 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAG027GG06 BX Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | -20 ~ 70 °C |
| Säilytyslämpötila | -30 ~ 80 °C |
CLAG027GG06 BX Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Delta |
| Pikselitiheys | 150 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.06125×0.13775 mm (H×V) |
| Pinta | Without Polarizer |
| Aktiivinen alue | 58.8×33.06 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 65.37×37.1 mm (H×V) |
| Outline Depth | 1.0±0.1 mm |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
CLAG027GG06 BX optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 0 cd/m² |
| kontrastisuhde | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 16.7M (8-bit) |
| Väri Gamut | 49% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 60/60/65/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| transmissiviteetti | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
CLAG027GG06 BX Elektroniikka Ominaisuus
| Driver IC | COG Suggest ILI8961 |
|---|
CLAG027GG06 BX taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun tyyppi | No B/L |
|---|
