CLAA154WA01

| paneeli Malli | CLAA154WA01 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA154WA01 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 331.2×207 mm |
| ääriviivat | 344×243.5×6.5 mm |
| Muoto tyyli | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pinta | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 400:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) |
| Vasteaika | 8/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 65/65/50/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA154WA01: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA154WA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA154WA01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA154WA01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA154WA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA154WA01 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA154WA01: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA154WA01: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA154WA01-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA154WA01"
- CPT CLAA154WA01
- CLAA154WA01-lomake
- CLAA154WA01-kuva
- CLAA154WA01 hinta
- CLAA154WA01-jakelija
