CLAA150XM04

| paneeli Malli | CLAA150XM04 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150XM04 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 304.1×228.1 mm |
| ääriviivat | 326.5×253.5 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 700:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Vasteaika | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA150XM04: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA150XM04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA150XM04: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA150XM04: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA150XM04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA150XM04 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA150XM04: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA150XM04: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA150XM04-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA150XM04"
- CPT CLAA150XM04
- CLAA150XM04-lomake
- CLAA150XM04-kuva
- CLAA150XM04 hinta
- CLAA150XM04-jakelija

