Yleiskatsaus
määrittely
CLAA101WB03

CLAA101WB03 Perustiedot
| paneeli Malli | CLAA101WB03 |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA101WB03 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Käyttölämpötila | 0 ~ 50 °C |
| Säilytyslämpötila | -25 ~ 65 °C |
CLAA101WB03 Mekaaniset ominaisuudet
| Pisteiden tarkkuus | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel-kokoonpano | RGB Vertical Stripe |
| Pikselitiheys | 155 PPI |
| Kuvasuhde | 16:9 (H:V) |
| Muotoseikka | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.05435×0.16305 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16305×0.16305 mm (H×V) |
| Paino | 180g (Max.) |
| Pinta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktiivinen alue | 222.726×125.222 mm (H×V) |
| Bezel Area | 225.75×128.3 mm (H×V) |
| Outline Dimension | 248.8×148 mm (H×V) |
| Outline Depth | 3.6 (Max.) mm |
| Muoto tyyli | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Reiät ja kiinnikkeet | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| Maisema tai muotokuva | Landscape type |
| Kosketusnäyttö | Without |
CLAA101WB03 optiset ominaisuudet
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kirkkaus | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastisuhde | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Näytön väri | 262K (6-bit) |
| Väri Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Vasteaika | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Katseluohjaus | 3 o'clock |
| Valkoinen värikylläisyys | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Valkoinen vaihtelu | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Auringonvalo luettavissa | N |
CLAA101WB03 Elektroniikka Ominaisuus
| Pystytaajuus | 60Hz |
|---|---|
| Reverse Scan | No |
| Kokonaisenergiankulutus | 3.26W (Max.) |
CLAA101WB03 taustavalaistusjärjestelmä
| Lampun sijainti | Edge light type |
|---|---|
| Lampun tyyppi | WLED |
| Lampun käyttöikä | 15K(Min.) (Hours) |
| Valaisimet Virrankulutus | 1.78/1.84/1.91 (Min./Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Included in panel signal interface |
| Lamppuohjain | 160/430mA (Typ./Max.) |
CLAA101WB03 signaali liitäntä
| Signaaliluokka | LVDS (1 ch, 6-bit) |
|---|---|
| Tulojännite paneeliin | 3.3V (Typ.) |
| Paneelin syöttöarvo | 370/440mA (Typ./Max.) |
| Liitännätyyppi | Connector |
| Liitäntäpaikka | |
| Signaalirajapinta | Tyco - 5-2069716-3, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
