CLAA088WA01XN

| paneeli Malli | CLAA088WA01XN |
|---|---|
| paneeli Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×480 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| CLAA088WA01XN Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 209.28×78.48 mm |
| ääriviivat | 229.6×97.3×6.3 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 25%) |
| kontrastisuhde | 1000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S14P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Tulojännite | 3.3/13.0/20/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/IGH/IGL) |
LCDs-Display.com on CPT CLAA088WA01XN: n erikoisjäätelöiden jakelija.
CPT CLAA088WA01XN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA088WA01XN: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA088WA01XN: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA088WA01XN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA088WA01XN ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
CPT CLAA088WA01XN: n pdf-lomakkeessa tai CPT CLAA088WA01XN: n tai muiden CPT-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous CPT CLAA088WA01XN-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "CLAA088WA01XN"
- CPT CLAA088WA01XN
- CLAA088WA01XN-lomake
- CLAA088WA01XN-kuva
- CLAA088WA01XN hinta
- CLAA088WA01XN-jakelija
