BP080WX7-200

| paneeli Malli | BP080WX7-200 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| BP080WX7-200 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | HFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 107.64×172.224 mm |
| ääriviivat | 112.64×181.824×0.69 mm |
| Pinta | Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 55% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | MIPI (4 data lanes) , 34 pins |
| Tulojännite | 1.8/3.3V (Typ.)(VLOG/VDD) |
LCDs-Display.com on BOE BP080WX7-200: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE BP080WX7-200 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE BP080WX7-200: n pdf-lomakkeessa tai BOE BP080WX7-200: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE BP080WX7-200-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE BP080WX7-200 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE BP080WX7-200: n pdf-lomakkeessa tai BOE BP080WX7-200: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE BP080WX7-200-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "BP080WX7-200"
- BOE BP080WX7-200
- BP080WX7-200-lomake
- BP080WX7-200-kuva
- BP080WX7-200 hinta
- BP080WX7-200-jakelija

