BP070WS1-200

| paneeli Malli | BP070WS1-200 |
|---|---|
| paneeli Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| BP070WS1-200 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 153.6×90 mm |
| ääriviivat | 164.05×102.6×2.75 mm |
| Pinta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| kontrastisuhde | 900:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 52% |
| Vasteaika | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 5S4P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Tulojännite | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com on BOE BP070WS1-200: n erikoisjäätelöiden jakelija.
BOE BP070WS1-200 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE BP070WS1-200: n pdf-lomakkeessa tai BOE BP070WS1-200: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE BP070WS1-200-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WS1-200 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
BOE BP070WS1-200: n pdf-lomakkeessa tai BOE BP070WS1-200: n tai muiden BOE-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous BOE BP070WS1-200-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "BP070WS1-200"
- BOE BP070WS1-200
- BP070WS1-200-lomake
- BP070WS1-200-kuva
- BP070WS1-200 hinta
- BP070WS1-200-jakelija
