B156HAN01.0

| paneeli Malli | B156HAN01.0 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| B156HAN01.0 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 344.16×193.59 mm |
| ääriviivat | 359.5×223.8×3.2 mm |
| Muoto tyyli | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Pinta | Glare (Haze 0%) |
| kontrastisuhde | 800:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Katselukulma | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signaalirajapinta | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Tulojännite | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AUO B156HAN01.0: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO B156HAN01.0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO B156HAN01.0: n pdf-lomakkeessa tai AUO B156HAN01.0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO B156HAN01.0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO B156HAN01.0 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO B156HAN01.0: n pdf-lomakkeessa tai AUO B156HAN01.0: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO B156HAN01.0-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "B156HAN01.0"
- AUO B156HAN01.0
- B156HAN01.0-lomake
- B156HAN01.0-kuva
- B156HAN01.0 hinta
- B156HAN01.0-jakelija

